ul. Mirowska 14 w Częstochowie | 49 m2 | DO WYNAJĘCIA

ul. Mirowska 14 w Częstochowie
(zobacz dojazd)

Czynsz: 1 400 zł / m-c cena wynajmu (49m2)
wejście z korytarza
ogrzewanie w cenie

tel. 602 483 097

 
układ pomieszczeń

galeria zdjęć - widok z zewnątrz


galeria zdjęć - pomieszczenie nr 1


galeria zdjęć - pomieszczenie nr 2


informacje techniczne

powierzchnia - 80m2

Media:
- WODA [wg. obmiaru wodomierza]
- PRĄD [wg. obmiaru licznika energii elektrycznej]

Ogrzewanie:
w cenie najmu

Dodatkowe informacje:

   instalacja alarmowa

   instalacja telefoniczna i internetowa

   węzeł sanitarny z toaletą i umywalką [z możliwością wykonania dodatkowych 3 pkt. w poztałych częściach lokalu np. dla gastronomii, gabinetów lekarskich itd.]

   możliwość wyklejenia dużej szlkanej witryny folią reklamową

   świecący kaseton reklamowy z energooszczędnym oświetleniem LED nad wejściem do lokalu [wystarczy wykleić go swoją grafiką reklamową]

informacje o nieruchomości

Lokal godny polecenia. Oferta bezpośrednio od właściciela kamienicy.

Wynajmę lokal handlowo-usługowy na parterze w odrestaurowanej XIX- wiecznej kamienicy w Częstochowie przy ul. Mirowska 14.

Ścisłe centrum Częstochowy. Miejsce doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami. Bliskie sąsiedztwo z węzłem komunikacyjnym DK-1. Miejsca parkingowe wzdłuż ulicy bezpośrednio przy kamienicy.

Lokal jest po kapitalnym remoncie. Nowe tynki, posadzki, stolarka okienna PCV, witryna alu - szyby bezpieczne, instalacja elektryczna i wod-kan. Do lokalu doprowadzona instalacja telefoniczna, internetowa. Lokal wyposażony w instalację alarmową wraz z osprzętem. Istnieje możliwość doprowadzenia instalacji gazowej. Do różnych miejsc w lokalu doprowadzona instalacja wodna i kanalizacyjna. Na elewacji frontowej jest zamontowany kaseton świetlny LED.

Lokal składa się z 2 pomieszczeń 65m2 i 15m2. Obecnie pomieszczenie 65m2 jest podzielone ścianą karton-gips (na planie oznaczone zielonom linią). Istnieje możliwość demontażu tej ściany. Z pomieszczenia 15m2 jest wyodrębniona łazienka z WC.